Οι πρώτοι υποψήφιοι του ΜέΡΑ25





ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣ

ΔΡΑΜΑ 
  • Τογγιαλίδης Νικόλαος, Διοικητικός – λογιστής
ΞΑΝΘΗ
  • Παπαδούδης Αντώνης, Επιχειρηματίας
ΚΑΒΑΛΑ
  • Νάνος Κώστας, Λογιστής
ΡΟΔΟΠΗ
  • Μπουλμπούλ Αλή, Φοιτητής

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΗΜΑΘΙΑ
  • Τορναζάκη Αθηνά, Iqos coach στον Παπαστράτο
  • Χρήστου Λίνα, Σύμβουλος ERP Εφαρμογών
  • Ορφανίδης Βασίλης, Άνεργος
  • Παπαϊωάννου Παναγιώτης, Συνταξιούχος
ΠΙΕΡΙΑ 
  • Παπούλια Κερασιά, Αγρότισα
  • Κουτσουράς Σωτήρης, Αρτοποιός
ΠΕΛΛΑ
  • Δουρδουμπάκης Γεώργιος, Άνεργος
  • Τούσιας Λεωνίδας, Διαχειριστής της σελίδας «Εδεσσαϊκός Κόσμος»
ΣΕΡΡΕΣ
  • Γιάντσιος Γιάννης, Δικηγόρος
  • Δαγκούλης Χρήστος, Αγρότης
  • Αγιαννίδου Χριστιάννα, Έκπαιδευτικός
  • Φλώρου Σοφία, Δασκάλα χορού
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
  • Σόφτση Μαρία, Αφηγητρια, performer,χορογραφος
  • Χουχούτας Νικήτας, Ξενοδόχος/Τουριστικός πράκτορας
Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  • Βέργουλας Γιώργος, Συνταξιούχος ιατρός
  • Παππής Νίκος, Γεωπόνος – Εκπαιδευτικός
  • Ρεφανίδης Γιάννης, Ακαδημαϊκός
  • Κοτσιάνης Στέφανος, Ελεύθερος επαγγελματίας
  • Ρόκος Βασίλης, Επιχειρηματίας
  • Γεωργιάδου Ελένη, Λογίστρια
  • Γραμματικοπούλου Χριστίνα, SoMe manager/ιδιωτική υπάλληλος
  • Παθιάκη Δέσποινα, Χημικός
Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  • Αδάμου Κων/να, Εκπαιδευτικός
  • Μήτσιου Ειρήνη, Σύμβουλος επιχειρήσεων
  • Στεφάνου Κυριακή, Ιδιωτική υπάλληλος
  • Γκιβιζίνης Νίκος, Άνεργος
  • Γκιουλαμέτης Περικλής, Ιδιωτικός υπάλληλος

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ
  • Μόσχος Θωμάς Επιχειρηματίας (Κάθετη μονάδα παραγωγής γαλακτοκομικών προϊόντων)
ΦΛΩΡΙΝΑ
  • Βιλιάνη Μαρία, Έμπορος ξυλείας

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΑΡΤΑ
  • Τσαμπάς Ευάγγελος, Τεχνικός Ηλεκτρονικών Υπολογιστών & Ηλεκτρονικών Μηχανών Γραφείου
ΙΩΑΝΝΙΝΑ
  • Βακολίδης Νίκος, Ορθοδοντικός
  • Λάμπρης Χρήστος, Οδηγός Βουνού, Στέλεχος τουρισμού υπαίθριων δραστηριοτήτων
  • Μάκης Ηλίας, οδοντίατρος
  • Λιούτα Λαμπρινή, Αθλήτρια Τριαθλου
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ
Παππάς Αθανάσιος (Σάκης), Ελεύθερος επαγγελματίας
ΠΡΕΒΕΖΑ
  • Νίκου Ερωτόκριτος, Αγρονόμος, τοπογράφος, μηχανικός

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΜΑΓΝΗΣΙΑ
  • Βλάχος Γιάννης, Δικηγόρος
  • Καραδήμας Δημήτρης, Εξωτερικός Φρουρός Φυλακών
ΛΑΡΙΣΑ
  • Νικολόπουλος Οδυσσέας, Χημικός Μηχανικός, Υπάλληλος στην Εταιρεία Παροχής Αερίου Θεσσαλίας
  • Φοινικιάδης Μιχαήλ, Καθηγητής φυσικής αγωγής
  • Ιωάννου Διαμάντω-Αναστασία, Μαθηματικός και Πιανίστα
ΤΡΙΚΑΛΑ 
  • Γιαννούλης Δημήτρης, Τραπεζικός

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΚΕΡΚΥΡΑ
  • Βεντούρας Νίκος, Αρχιτέκτονας λογισμικού και σκηνοθέτης ντοκυμαντέρ
  • Σαββανής Σπύρος, Δικηγόρος
ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ
  • Μαρούλη Χριστίνα, Καθηγήτρια χορού
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
  • Μπλέτσα Αριστούλα, Μοριακή βιολόγος
ΛΕΥΚΑΔΑ
  • Κακλαμάνης Άγγελος, Διερμηνέας

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΑΧΑΪΑ
  • Πέττας Νικόλαος, Γεωπόνος
  • Παναγόπουλος Αριστοτέλης (Άρης), Επιχειρηματίας
  • Τσαρτόλιας Χρήστος, Χειρουργός ορθοπεδικός
  • Αποστολοπούλου Ευαγγελια, Ψυχολόγος – Δικαστική Υπάλληλος
  • Καρδακάρη Όλγα, Δημοσιογράφος
ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
  • Νικολούδη Αγάπη, Ιατρός Βιοπαθολόγος
ΗΛΕΙΑ
  • Κανελλόπουλος Κώστας
  • Μητσοπούλου Ιωάννα Φωτεινή, Ιδιωτική υπάλληλος

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΒΟΙΩΤΙΑ
  • Δαβανέλος Μπάμπης, Ιδιωτικός υπάλληλος
  • Πλας Δημήτρης, Τραπεζικός
  • Ντάλλη Βιργινία (Ράνια), Δικηγόρος
ΦΘΙΩΤΙΔΑ
  • Κοτρώνης Γιάννης, Ιδιωτικός υπάλληλος
  • Κωνσταντινίδη Πολυξένη (Τζένη), Ιδιωτική υπάλληλος

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΑΡΓΟΛΙΔΑ
  • Γεωργόπουλος Ζούτας Δημήτρης, Ιδιωτικός υπάλληλος
ΛΑΚΩΝΙΑ
  • Κακαλέτρη Ζαφειρία, Οδοντίατρος
ΑΡΚΑΔΙΑ
  • Γαβράς Δημήτρης, Επιχειρηματίας, δημοτικός σύμβουλος δήμου Γορτυνίας
  • Γκάρτζος Δημήτρης, Ηλεκτρολόγος μηχανικός – οινοποιός
ΜΕΣΣΗΝΙΑ
  • Αλεξόπουλος Γιώργος, Ιδιωτικός υπάλληλος – μηχανολόγος μηχανικός
  • Κυβέλος Βασίλης, Αγρότης
  • Σαρδέλη Μαρία, Ιδιωτική υπάλληλος

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΚΥΚΛΑΔΕΣ
  • Σκαγιάς Δημήτρης
  • Σταυριανός Μάνος
  • Παντελαίου Τόνια
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ
  • Βογιατζής Γιάννης, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός & Μηχανικός Υπολογιστών
  • Κανετάκης Γιώργος, Λογιστής
  • Μπαράκας Θανάσης

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ

ΧΑΝΙΑ
  • Τριαντάφυλλος Νίκος, Επιχειρηματίας
  • Γιαννουλάκη Αθηνά, Πρόεδρος εργαζομένων δήμων Νομού Χανίων
ΡΕΘΥΜΝΟ
  • Ταταράκης Γιώργος, (συνταξιούχος) Πολιτικός Μηχανικός ΕΜΠ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
  • Λιάπης Δημήτρης, Διεθνολόγος – επαγγελματίας τουρισμού
  • Λογιάδης Γιώργος, Οικονομολόγος
  • Λουλουδάκης Απόστολος, Οικονομολόγος
  • Μαραγκάκης Σπύρος, Οικονομολόγος – Σύμβουλος Επιχειρήσεων
  • Κατσούλη Ελευθερία, Διοικητικός υπάλληλος
  • Τσουκαλά Αικατερίνη, Διεθνολόγος – Αμυντικός Αναλυτής

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ

Α’ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • Χαραλαμπάκης Γιάννης, Φαρμακοποιός
  • Ζουγανέλη Παναγιώτα (Πόλα), Κοινωνιολόγος, κοινωνική λειτουργός, πρώην ιπταμένη συνοδός Ολυμπιακής Αεροπορίας
  • Στράτου Δανάη  Εικαστικός, γλύπτρια
Β’ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • Βαρουφάκης Γιάνης
  • Σιδέρης Γιώργος, Ιδιωτικός υπάλληλος
  • Μανταμαδιώτης Στυλιανός, Ιδιωτικός υπάλληλος
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ
  • Δρόσος Δημήτριος, Φυσίατρος, Νευροφυσιολόγος
  • Καλδίρης Βασίλης, Συγγραφέας – Κατασκευαστής Εκκλησιαστικών Τέμπλων
  • Μητραλέξης Σωτήρης, Πανεπιστημιακός
  • Μπαϊράμης Παναγιώτης, Προγραμματιστής
  • Πετρίτη Ευαγγελία (Λίνα), Ελ. Επαγγελματίας
  • Σπετσιώτη Ελένη, Θεατρολόγος
ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ
  • Αντωνόπουλος Διονύσης, Ιδιωτικός υπάλληλος
  • Καλοκαιρινός Σάββας     Κοινωνικός λειτουργός
Α ‘ ΑΘΗΝΑΣ
  • Κλημόπουλος Αλέξανδρος, Ελεύθερος Επαγγελματίας
  • Μπούρας Κων/νος, Οικονομολόγος/Ιδ.Υπάλληλος
  • Σταυρόπουλος Στάθης, Σκιτσογράφος
  • Βρεττού Ντέπυ  Ραδιοφωνική παραγωγός
  • Καρακίτσου Μαρία, Ηθοποιός
  • Μποτονάκη Μαρία, Επιχειρηματίας
Β1 ΑΘΗΝΑΣ
  • Αθανασίου Ηλίας, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός και Μηχανικός Η/Υ
  • Γούλας – Ζαχαρός Σέργιος-Στέργιος, Ιδιωτικός υπάλληλος
  • Γρηγοριάδης Κλέων, Ηθοποιός
  • Έντμαν Έρικ Μιλτιάδης, Πολιτικός Κοινωνιολόγος
  • Καγκελάρης Παναγιώτης, Συνταξιούχος διπλωματικός υπάλληλος
  • Παπαδάκης Γιώργος, Ιδ. Υπάλληλος
  • Σπηλιώτης Βασίλης, Εκπαιδευτικός
  • Αναγνωστοπούλου Δήμητρα, Εκπαιδευτικός
  • Γέμελα Ευαγγελία, Ιδιωτική υπάλληλος
  • Μπάρνεϋ Μαθιουδάκη Δομινίκη -Αικατερίνη, Συνταξιούχος
Β2 ΑΘΗΝΑΣ
  • Αρσένης Κρίτων
  • Δαλακούρας Κώστας, Επιχειρηματίας
  • Κουντουράκης Κων/νος, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  • Λεβεντίδης Ιωάννης, Πανεπιστημιακός
  • Πανταζής Βασίλης, Πανεπιστημιακός
  • Χουλιάρας Κων/νος, Εκπαιδευτικός
  • Βουβουλούδα Ελένη, Υπάλληλος ΔΕΗ
Β3 ΑΘΗΝΑΣ
  • Αλεξανδρόπουλος Αλέξανδρος, Γιατρός, ειδικευόμενος εσωτερικής παθολογίας
  • Κορλιές Γιώργος, Ιδιωτικός υπάλληλος (Courier)
  • Μπαϊρακτάρης Γιάννης, Σύμβουλος Επιχειρήσεων
  • Παπαδόπουλος Νίκος, Σύμβουλος Επιχειρήσεων
  • Σαριμανώλης Μάρκος, Συγγραφέας
  • Συρανίδης Κων/νος, Ξενοδοχοϋπαλληλος
  • Τσιρταβής Γρηγόρης, Μηχανικός
  • Ανδρεάδη Άννα, γλύπτρια
  • Λιούτα Ιωάννα, Ελέγκτρια Ανωνύμων Εταιριών
  • Πλατή Ρεγγίνα Αγάπη, Πρώην Τραπεζικό Στέλεχος
  • Σακοράφα Σοφία, Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής
  • Χόρτη Καίτη, Συγγραφέας
Copyright © ΜεΡΑ25 ΞΑΝΘΗ – Μέτωπο Ευρωπαϊκής Ρεαλιστικής Ανυπακοής Ξάνθη | Blogger Templates
Scroll To Top